# | Zespół | M | Z | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisa Barczewo | 15 | 13 | 0 | 2 | 39 |
2 | Orlęta Reszel | 15 | 11 | 3 | 1 | 36 |
3 | MKS Korsze | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
4 | Śniardwy Orzysz | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 |
5 | GKS Cresovia GI | 15 | 6 | 6 | 3 | 24 |
6 | Naki Olsztyn | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
7 | Vęgoria Węgorzewo | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
8 | GKS Stawiguda | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 |
9 | Wilczek Wilkowo | 15 | 6 | 2 | 7 | 20 |
10 | Błękitni Pasym | 15 | 6 | 1 | 8 | 19 |
11 | Czarni Olecko | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 |
12 | Gwardia Szczytno | 15 | 5 | 2 | 8 | 17 |
13 | Victoria Bartoszyce | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 |
14 | MKS Jeziorany | 15 | 5 | 0 | 10 | 15 |
15 | Warmia Olsztyn | 15 | 2 | 3 | 10 | 9 |
16 | Łyna Sępopol | 15 | 2 | 0 | 13 | 6 |
Żółta kartka | ||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
Bramka | ||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
Asysta | ||||||||||||||||||
|
22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany
Terminarz: Motor Lubawa | 2020/2021 |
MD | Mecz | Data | Czas | Gospodarze | Goście | Wynik | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejka 1 | 01.08.2020 | 17:00 h | MKS Korsze | - | Motor Lubawa | 1 - 3 | |||
2 | Kolejka 2 | 05.08.2020 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Pisa Barczewo | 1 - 2 | |||
3 | Kolejka 3 | 08.08.2020 | 17:00 h | Błękitni Orneta | - | Motor Lubawa | 1 - 2 | |||
4 | Kolejka 4 | 15.08.2020 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Polonia LW | 1 - 1 | |||
5 | Kolejka 5 | 22.08.2020 | 17:00 h | Granica Kętrzyn | - | Motor Lubawa | 3 - 2 | |||
6 | Kolejka 6 | 26.08.2020 | 17:00 h | Olimpia II Elbląg | - | Motor Lubawa | 0 - 2 | |||
7 | Kolejka 7 | 29.08.2020 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Mazur Ełk | 1 - 0 | |||
8 | Kolejka 8 | 05.09.2020 | 17:00 h | Mamry Giżycko | - | Motor Lubawa | 1 - 1 | |||
9 | Kolejka 9 | 12.09.2020 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Mrągowia Mrągowo | 1 - 2 | |||
10 | Kolejka 10 | 19.09.2020 | 17:00 h | Stomil II Olsztyn | - | Motor Lubawa | 1 - 4 | |||
11 | Kolejka 11 | 26.09.2020 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Tęcza Biskupiec | 3 - 0 | |||
12 | Kolejka 12 | 03.10.2020 | 15:00 h | Zatoka Braniewo | - | Motor Lubawa | 0 - 2 | |||
13 | Kolejka 13 | 10.10.2020 | 15:00 h | Motor Lubawa | - | GSZS Rybno | 2 - 0 | |||
14 | Kolejka 14 | 17.10.2020 | 15:00 h | Warmia Olsztyn | - | Motor Lubawa | 1 - 5 | |||
15 | Kolejka 15 | 24.10.2020 | 15:00 h | Motor Lubawa | - | Błękitni Pasym | 2 - 0 | |||
16 | Kolejka 16 | 31.10.2020 | 13:00 h | Jeziorak Iława | - | Motor Lubawa | 2 - 2 | |||
17 | Kolejka 17 | 07.11.2020 | 14:00 h | Motor Lubawa | - | Olimpia Olsztynek | 2 - 1 | |||
18 | Kolejka 18 | 14.11.2020 | 13:00 h | Motor Lubawa | - | MKS Korsze | 1 - 0 | |||
19 | Kolejka 19 | 21.11.2020 | 13:00 h | Pisa Barczewo | - | Motor Lubawa | 1 - 2 | |||
20 | Kolejka 20 | 20.03.2021 | 15:00 h | Motor Lubawa | - | Błękitni Orneta | 0 - 0 | |||
21 | Kolejka 21 | 27.03.2021 | 15:00 h | Polonia LW | - | Motor Lubawa | 2 - 1 | |||
22 | Kolejka 22 | 03.04.2021 | 16:00 h | Motor Lubawa | - | Granica Kętrzyn | 1 - 3 | |||
23 | Kolejka 23 | 10.04.2021 | 16:00 h | Motor Lubawa | - | Olimpia II Elbląg | 2 - 1 | |||
24 | Kolejka 24 | 17.04.2021 | 16:00 h | Mazur Ełk | - | Motor Lubawa | 1 - 1 | |||
25 | Kolejka 25 | 24.04.2021 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Mamry Giżycko | 0 - 1 | |||
26 | Kolejka 26 | 01.05.2021 | 16:00 h | Mrągowia Mrągowo | - | Motor Lubawa | 1 - 3 | |||
27 | Kolejka 27 | 08.05.2021 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Stomil II Olsztyn | 5 - 2 | |||
28 | Kolejka 28 | 15.05.2021 | 16:00 h | Tęcza Biskupiec | - | Motor Lubawa | 2 - 2 | |||
29 | Kolejka 29 | 22.05.2021 | 17:00 h | Motor Lubawa | - | Zatoka Braniewo | 3 - 0 | |||
30 | Kolejka 30 | 28.05.2021 | 17:30 h | GSZS Rybno | - | Motor Lubawa | 2 - 3 | |||
31 | Kolejka 31 | 02.06.2021 | 17:30 h | Motor Lubawa | - | Warmia Olsztyn | 4 - 1 | |||
32 | Kolejka 32 | 05.06.2021 | 16:00 h | Błękitni Pasym | - | Motor Lubawa | 1 - 1 | |||
33 | Kolejka 33 | 11.06.2021 | 18:30 h | Motor Lubawa | - | Jeziorak Iława | 4 - 1 | |||
34 | Kolejka 34 | 19.06.2021 | 17:00 h | Olimpia Olsztynek | - | Motor Lubawa | 3 - 0 |
Miejski Klub Sportowy w Korszach
ul. Wojska Polskiego 39
11-430 Korsze
tel. 89 754 33 50