No items

3 oczka zostają w Korszach!

MKS Korsze pokonał Mrągowię Mrągowo 4:1 (1:1) po bramkach Piotra Kozłowskiego, Piotra Trafarskiego i dwóch trafieniach Pawła Sawickiego.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście. Dawid Zięba tak niefortunnie interweniował, że podczas łapania piłki uderzył głową w słupek, futbolówka wypadła mu z rąk, z czego skorzystał zawodnik Mrągowii i z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. Nasz bramkarz nie był w stanie dalej kontynuować gry z powodu rozcięcia skóry głowy. Zastąpił go Kacper Lipiński, który jak się później okazało, rozegrał całkiem przyzwoite zawody. Na bramkę wyrównującą trzeba było czekać kilkanaście minut. Piotr Kozłowski przeprowadził indywidualną akcję, minął po drodze trzech zawodników i płaskim strzałem po długim pokonał golkipera przyjezdnych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Chwilę po wznowieniu drugiej części meczu, ładną akcję prawą stronę zrobił Adam Krajewski, precyzyjnie dograł na głowę Piotrowi Trafarskiemu, który strzałem pod poprzeczkę wyprowadził MKS na prowadzenie. Gola na 3:1 zdobył Paweł Sawicki, który dobił strzał Konrada Jurańca (po uderzeniu Konrada piłka trafiła w poprzeczkę). Ostatnia bramka wpadła po składnej akcji Krzysztof Łokietek-Piotr Kozłowski-Paweł Sawicki. Piotr Kozłowski znalazł się w sytuacji sam na sam po zagraniu Krzysztofa Łokietka, podał do Pawła Sawickiego, który strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu. W ostatnich minutach Paweł Sawicki mógł strzelić trzeciego gola, ale gości od utraty piątej bramki uratował słupek.

MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo 4:1 (1:1)
36' Piotr Kozłowski, 47' Piotr Trafarski, 74' 81' Paweł Sawicki - 15' Marcin Spirydon

Skład MKS-u: Dawid Zięba (22' Kacper Lipiński) - Adam Krajewski, Paweł Branicki, Adam Gąsiorowski, Rafał Solecki - Daniel Fedczak, Krzysztof Piwiszkis (62' Krzysztof Łokietek), Marcin Filipowicz (65' Konrad Juraniec), Paweł Sawicki, Piotr Kozłowski - Piotr Trafarski (74' Piotr Sawicki)